parallax background

Steki na kamieniu Warszawa


Poznaj naszą ofertę

Samemu zadecyduj o poziomie wysmażenia

Steki na kamieniu Warszawa

Steki na kamieniu są pysznym zamiennikiem zwykłych steków. Te drugie w całości przygotowuje kucharz. Poza wybraniem poziomu wysmażenia, nie mamy dużego wpływu na to, jak go spożyjemy. Inna możliwość pojawia się, gdy zdecydujemy się na steki na kamieniu. Kamienie na steki dzięki swoim właściwościom, są podgrzewane do temperatury 500°C. Steki cały czas są podgrzewane i ciepłe, dzięki czemu nie stygnie. Poza tym, stek cały czas się smaży, dlatego sami możemy zdecydować, jak chcemy zjeść nasze danie. Lekko wysmażone, a może well done? Jeżeli mięso będzie leżało odpowiednio długo na kamieniu, możemy kontrolować poziom wysmażenia. Steki na kamieniu Warszawa dają dużą samodzielność, a przede wszystkim przepyszny posiłek. A to wszystko w magicznej atmosferze!

Pyszne steki w przystępnych cenach

Steki Warszawa

Steki są bardzo popularnym daniem, dlatego zapraszamy Państwa do Znajomej Twarzy. Dzięki naszym specjalnym recepturom będą one smakować nieziemsko. Dodatkowo można je spożyć w magicznej atmosferze, którą oferujemy. Przywita Państwa ZNAJOMA TWARZ, której twarz okalają włosy z żywych roślin. Ponadto w całej restauracji znajduje się wiele żywej roślinności ¬– raj dla miłośników natury. Warto zwrócić uwagę na muzykę na żywo. Ubarwiamy Państwa pobyt nie tylko magiczną atmosferą! Zapraszamy do Znajomej Twarzy, aby poczuć się jak w tajemniczym ogrodzie. Steki w Warszawskiej restauracji Znajoma Twarz, to idealny sposób na romantyczną randkę.

Steki Warszawa restauracje

Stek to jedno z najtrudniejszych dań do przygotowania. Każdy z nas ma przecież zupełnie inne preferencje związane ze stopniem jego wysmażenia. Z tego powodu steki w warszawskich restauracjach często nie spełniają oczekiwań wszystkich gości. Zupełnie inaczej jest w Znajomej Twarzy. Dlaczego? Nasi kucharze odpowiednio przygotowują mięso i obtaczają je w aromatycznych przyprawach. Szykują też do niego pyszne dodatki. Następnie steki są podawane na kamieniu, dzięki czemu cała Warszawa może wysmażyć je tak jak lubi. Przy okazji goście zdobywają ciekawe doświadczenie kulinarne. Dołącz do nich! Przyjdź na steki na kamieniu w Warszawie przy ul. Freta.