parallax background

Przyjęcia okolicznościowe Warszawa


Poznaj naszą ofertę

Idealne przyjęcia tylko u nas

Przyjęcia okolicznościowe Warszawa

Przyjęcia okolicznościowe w Warszawie cały czas cieszą się ogromną popularnością! Coraz więcej osób decyduje się na przeniesienie uroczystości do lokali, gdyż restauracja zajmuje się wszelkimi formalnościami! Jeśli marzą Państwo o klimatycznym, magicznym miejscu z niepowtarzalną atmosferą, aby wyprawić przyjęcie okolicznościowe w Warszawie, to trafili Państwo odpowiednio. Znajoma Twarz to miejsce w której zorganizujesz uroczystości takie jak: urodziny, imieniny, imprezy firmowe, wigilie firmowe i wiele więcej. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów!

Magiczna i niepowtarzalna atmosfera

Imprezy firmowe Warszawa

Zwłaszcza w okresie świątecznym wiele firm decyduje się na imprezy firmowe. Jest to świetne wydarzenie, aby lepiej poznać swoich współpracowników i dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Lokal na imprezy w Warszawie, który oferujemy pozwala na zaproszenie sporej ilości osób. W szczególności warto zdecydować się na Znajomą Twarz, ze względu na magiczną i niepowtarzalną atmosferę. Z pewnością nasza ZNAJOMA TWARZ, która czeka na wszystkich gości, ucieszy się z wizyty Państwa firm. Dlatego przychodzimy z ofertą imprez firmowych w Warszawie, podczas których zajmiemy się wszelkimi sprawami. Przygotujemy salę, jedzenie, a także zajmiemy się aranżacją wystroju. Więcej szczegółów telefonicznie lub mailowo.

Świąteczny czas spędzony ze współpracownikami

Wigilia firmowa Warszawa

Święta i grudzień są gorącym okresem, w którym wiele firm decyduje się na wyprawienie wigilii firmowej. Jest to świetny pomysł, szczególnie obecnie, gdzie kontaktów ludzkich jest mało. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, głownie ze względu na możliwość zacieśnienia relacji między współpracownikami. Jest to świetny wybór, ponieważ można poznać lepiej osoby, z którymi przebywamy codziennie. Zapraszamy do Znajomej Twarzy, w której organizujemy wigilie firmowe w Warszawie. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami z tym związanymi.

Lokal na imprezy Warszawa

Znajoma Twarz do doskonały lokal na imprezy w Warszawie. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wigilie firmowe, urodziny i inne spotkania. Gwarantujemy nieoczywiste zapełnienie stołu, wysmakowany wybór alkoholi, niepowtarzalną atmosferę i dobrą lokalizację. Wystrój naszej restauracji ponadto pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wspólnie z nim wybieramy odpowiednie menu i ustalamy liczbę serwowanych potraw. Stawiamy na komunikację i niczego nie narzucamy, a nasi klienci zawsze dostają to, czego oczekują. Jeśli lokal na imprezy w Warszawie, to tylko Znajoma Twarz.