parallax background

Śniadania Warszawa Stare Miasto


Poznaj naszą ofertę

Przepyszne śniadania w naszej ofercie

Śniadania Warszawa Stare Miasto

Nie jest trudno znaleźć śniadania w Warszawie na Starym Mieście. Ale smaczne śniadania w przystępnej cenie to twardy orzech do zgryzienia. Spośród wielu lokali ciężko znaleźć coś, co nas zainteresuje. Dlatego przychodzimy do Państwa z naszą ofertą śniadań, które serwujemy codziennie w godzinach porannych. Znajoma Twarz to nie tylko pyszne jedzenie, ale również doskonały klimat. Poczujesz się dzięki niemu jak w magicznej krainie. Żywa, bujna roślinność dodaje charakteru, a ZNAJOMA TWARZ, która jest namalowana wprost wejścia, serdecznie cię przywita. W jej towarzystwie każdy posiłek przebiegnie miło i bezproblemowo.

Zjedz coś smacznego w magicznej atmosferze

Śniadania Warszawa Śródmieście

Poszukujesz śniadania w Warszawie na Śródmieściu? Trafiłeś idealnie! Znajoma Twarz, poza wyśmienitymi daniami głównymi, serwuje również śniadania. Nasza restauracja to przede wszystkim magiczna atmosfera i przyjemny klimat. Zjedz śniadanie w naszej restauracji i spraw sobie miłe rozpoczęcie dnia. Poranny szlagier, kanapka szefa, a może jaja na pomidorach? Te dania i wiele więcej znajdziesz w naszym menu śniadaniowym. Dzięki szerokiemu wyborowi, każdy znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim warto odwiedzić nasz lokal ze względu na lokalizację. Bliskość do różnych ośrodków komunikacji sprawia, że Znajoma Twarz stanowi idealne miejsce na wyjście nie tylko w weekend. Bardzo łatwo będzie dojechać z/do pracy!

Śniadania Warszawa Stare Miasto

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, dlaczego warto jeść śniadania na Starym Mieście w Warszawie. Doskonała lokalizacja i reprezentatywna okolica to coś, co przyciąga nie tylko turystów. Ale kluczem do udanego śniadania jest przecież nie okolica, a smakowite potrawy. Śniadania Warszawa Stare Miasto serwowane w naszej restauracji zabiorą Cię na prawdziwą ucztę. Świeże jajka podajemy w najróżniejszych, nieoczywistych konfiguracjach. W połączeniu ze znakomitym pieczywem i soczystymi warzywami smakują wyśmienicie.