parallax background

Witamy w naszej restauracji


Kilka słów o nas

Posłuchaj i zagłęb się w muzyce wykonywanej przez różnych wykonawców

Restauracja z muzyką na żywo Warszawa

Poszukujesz w restauracji, w której poza muzyką lecącą z radia, posłuchasz czegoś na żywo? Trafiłeś idealnie! Znajoma Twarz to restauracja z muzyką na żywo w Warszawie, w której poza pysznym jedzeniem i magiczną atmosferą, można posłuchać artystów z krwi i kości. Zapraszani są artyści z całej Polski, którzy swoim głosem umilają spożywanie posiłku. Pozwala to na poznanie nowego typu muzyki, a przede wszystkim na poznanie utworów. Graniem w restauracjach zaczynały największe gwiazdy, a kto wie, czy na scenie nie będziemy oglądać kogoś, kto za 5 lat zdobędzie wszystkie listy przebojów? Restauracja z muzyką na żywo w Warszawie to przede wszystkim idealny sposób na umilenie sobie czasu. Dzięki temu klimat staje się jeszcze bardziej magiczny, a my, spożywając posiłek, możemy zagłębić się w muzykę. Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym możesz spędzić miło czas i posłuchać muzyka na żywo w Warszawie to trafiłeś idealnie. Zaproś do Znajomej Twarzy swoich przyjaciół, rodzinę albo współpracowników! Jedna z restauracji na Starówce w Warszawie, do których się warto wybrać!

Znajoma twarz to znakomite miejsce na randkę

Muzyka na żywo Warszawa

Wyobraź sobie randkę w restauracji jak z filmu. Na talerzach apetycznie podane potrawy, dookoła blask ciepłego światła, a w tle nienachalna muzyka na żywo... Warszawa również może być miejscem podobnych spotkań – nie musisz jechać do Hollywood. Znajoma Twarz to miejsce, w którym doświadczysz wszystkiego, co potrzebne do romantycznej randki albo kolacji ze znajomymi. Nie ograniczamy się tylko do pysznych dań i uroczego wystroju. Dzięki uzdolnionym muzykom, z którymi współpracujemy, dbamy o klimat restauracji kompleksowo.

Starówka restauracje Warszawa

Wszystkie restauracje na starówce w Warszawie mogą zagwarantować Ci piękny widok na urokliwe kamienice. Dlaczego warto więc wybrać się do Znajomej Twarzy? Ponieważ oprócz pięknej okolicy oferujemy równie bogate, nietuzinkowe wnętrze i dbamy o jego każdy detal. Muzyka na żywo to nasz konik, a menu zostało stworzone z największą skrupulatnością.

Restauracje Rynek Warszawa

Czym jeszcze wyróżniamy się spośród restauracji na rynku w Warszawie? Przede wszystkim naszą zieloną minidżunglą! Rośliny to obok jedzenia nasza największa pasja. Dzielimy się nią z Wami, wypełniając kojącą zielenią przestrzeń Znajomej Twarzy. Najrozmaitsze gatunki kwiatów w połączeniu z roślinnym wizerunkiem twarzy na ścianie tworzą miejsce, które uspokaja i zachwyca. Jeśli planujesz spacer w okolicach starówki i chcesz zjeść coś pysznego w towarzystwie muzyki na żywo, odwiedź ZNAJOMĄ TWARZ. Tylko u nas natura łączy się z niezwykłą sztuką – muzyczną i kulinarną.

Restauracja "Znajoma Twarz" Freta 48 to doskonałe miejsce na spotkanie w rodzinnym, przyjacielskim lub firmowym gronie, w miłej atmosferze i przy pysznym jedzeniu w niepowtarzalnym otoczeniu roślin.

W lokalu na wprost wejścia znajduje się ZNAJOMA TWARZ namalowana bezpośrednio na ścianie. Włosy zdobiące twarz są z żywych roślin. Jedzenie w takim otoczeniu to sama przyjemność.

Musicie to zobaczyć, zapraszamy !