Muzyka na żywo. W ten piątek (26.11.) i sobotę (27.11.) kolejne koncerty ! Zapraszamy !

Rozkład jazdy

26 listopada (godz. 19:00-22:00)

Unemployed Lovers

Jasiek Więckowski i Mateusz Szulik, to dwójka przyjaciół, którzy w duecie tworzą cały band. Grają na żywo, używając tzw. „lopopera”, dzięki któremu dodają wiele instrumentów jednocześnie gitarę, perkusję, bas, ukulele, czy chórki. Świetnie odnajdują się w wielu różnych gatunkach muzycznych. Najbliższe ich sercom są pop, rock, blues oraz muzyka alternatywna. Muzyka Unemployed Lovers naładowana jest energią i dostarcza wiele pozytywnych emocji.

https://www.facebook.com/unemployed.lovers/

https://www.youtube.com/channel/UCDlxfH5O7Z56bJFqf8SzwlA

———————————————————————————————————————————————————

27 listopada (godz. 19:00-22:00)

Renata Tuszyńska/Bartosz Snarski

Renata Tuszyśka (nata’tu) absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku oraz wokalistyki  jazzowej i estradowej na Akademii Muzycznej im.Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Wraz z duo producenckim Griot Groove wydała album „Twarze” ze swoją autorską muzyką.  Tworzy muzykę z pogranicza popu i elektroniki, sama pisze teksty. Szerszej publiczności dała się poznać jako uczestniczka VI edycji telewizyjnego show The Voice of Poland. Pomimo niedawno  wypuszczony autorskiego materiału Razem z Griot  Groove  zagrała koncert podczas New Pop Festival.

Jest laureatka m.in. Festiwalu im. Łucji Prus oraz organizowanego przez Polskie Radio Białystok Konkursu im. Wiesława Szymańskiego. Jest także  członkinią wokalnego zespołu 5/6, który współtworzy z kolegami z Akademii Muzycznej.

Bartosz Snarski

Zawodowo jak i prywatnie, ogromny pasjonat muzyki i gitarowych dźwięków. Legenda głosi że urodził się z gitarą w rękach, a jego pierwsze słowa to 'C-dur”. Stara się maksymalnie realizować swoją pasję każdego dnia. Na pytanie która z gitar jest najlepsza, zawsze padnie ta sama odpowiedź – „następna”. Wolne chwile spędza na songwritingu, graniu na innych instrumentach, bądź szlifowaniu umiejętności producenckich.