Muzyka na żywo. W ten piątek (03.12.) i sobotę (04.12.) dwa koncerty ! Zapraszamy !

3.12. Karina Bedyńska/Bartosz Snarski

Kari B to wokalistka od lat związana z muzyką, debiutująca na rynku muzycznym. Stawia pierwsze kroki we własnych kompozycjach, a jak na razie można ją usłyszeć we własnych aranżacjach znanych zagranicznych utworów.

Bartosz Snarski
Zawodowo jak i prywatnie, ogromny pasjonat muzyki i gitarowych dźwięków. Legenda głosi że urodził się z gitarą w rękach, a jego pierwsze słowa to 'C-dur”. Stara się maksymalnie realizować swoją pasję każdego dnia. Na pytanie która z gitar jest najlepsza, zawsze padnie ta sama odpowiedź – „następna”. Wolne chwile spędza na songwritingu, graniu na innych instrumentach, bądź szlifowaniu umiejętności producenckich.

—————————————————-

4.12. Karolina Tokarska/ Grzegorz Tokarski

Karolina Tokarska – jako dziecko wygrywała wszystkie kolonijne konkursy piosenki, w wieku trzynastu lat odkryła „Metro” Janusza Józefowicza – wtedy też, po raz siedemdziesiąty któryś oglądając porywający spektakl, dojrzała do myśli, że musi śpiewać☺ Uczęszczała zatem do szkoły przy Teatrze Buffo ucząc się u Elżbiety Zapendowskiej, która z czasem zaproponowała jej naukę w jej nowo otwartej szkole. W międzyczasie dostała się do klasy eksperymentalnej artystyczno – kulturowej w liceum im. Stefana Żeromskiego gdzie miała przyjemność wystąpić z Ryszardem Rynkowskim czy Elżbieta Wojnarowską. Po zdaniu matury na kolejne dziesięć lat pochłonęły ją inne dziedziny życia – potrzeba dźwięków jednak nawet po tak długim czasie musiała dać o sobie znać.
W 2009 roku zaczęła naukę w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu gdzie poznała, będącego obecnie jej partnerem na scenie jak i w życiu, Grzegorza Tokarskiego.
Uczy śpiewu małe dzieci.
Kocha namiętnie rocka progresywnego za przestrzeń, melancholię i gitarowe solówki, a dzięki „Komedzie” odkryła jazz ☺

Grzegorz Tokarski – grać zaczął w wieku pięciu lat, najpierw klasycznie, a potem również rozrywkowo. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pianista występujący zarówno solo jak też i w zespołach – także rockowych☺
Koncertuje w kraju oraz za granicą (Czechy, Anglia, Niemcy, Austria, Chorwacja), dokonał wielu nagrań dla radia i telewizji. Współpracował m. in. z Teatrem Muzycznym „Roma”, Teatrem Syrena czy też Teatrem Rewiowym „Sabat”, warszawskimi big – bandami, a także – grając muzykę klasyczną – z Filharmonią
Narodową, Sinfonią Varsovią czy Polską Orkiestrą Radiową. Udziela się również jako pedagog ucząc fortepianu w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy.
Poza tym kocha góry – te skaliste, jazdę samochodem (ale nie po Warszawie). Słucha właściwie wszystkiego – od chorału gregoriańskiego poprzez jazz skończywszy na heavy metalu.

Ich duet = wynikowa godzin zabawy standardami jazzowymi i dziergania w kawałkach rockowo-balladowych; ma za zadanie udowodnić, że muzyka obroni się sama.