Muzyka na żywo. W najbliższy piątek (14.01.) i sobotę (15.01.) kolejne koncerty ! Zapraszamy !

Zapraszamy wszystkich chętnych do rezerwacji stolików. Liczba miejsc ograniczona. Nie pobieramy opłat za rezerwację. Stoliki można rezerwować pod numerem 536 111 706.

Rozkład jazdy

14 stycznia (godz. 19:00-22:00)

 Justyna Jędrusik

W marcu 2020 Justyna zwyciężyła w Szansie na sukces w odcinku z Haliną Frąckowiak wykonując piosenkę “Anna już nie mieszka tu”. W 2015 roku koncertowała w Nowym Jorku wraz z zespołem The Haveners. Laureatka pierwszego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Glory”. Wyróżniona na RMS Festiwal. Koncertuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. W sierpniu wydała swój autorski singiel.

 —————————————————

 15 stycznia (godz. 19:00-22:00)

 Olga Prusik Band

to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oldschoolowe brzmienie w nowoczesnym wydaniu, na wysokim poziomie estetycznym. Zespół współtworzą profesjonalni muzycy, dla których zaangażowanie i radość ze wspólnego muzykowania, to warunek konieczny każdego udanego koncertu. Zjednują publiczność interpretacją wykonywanych przebojów oraz sympatią, którą wzbudzają od pierwszych dźwięków. Repertuar zespołu stworzony został na podstawie specjalnie wyselekcjonowanych utworów z ostatnich kilku dekad. Zespół stawia na popularne niegdyś przeboje w odświeżonych, często zupełnie odmienionych wersjach.